LANTERNA, koppar/glas, elektrifierad, 1900-talets första hälft.

502810. LANTERNA, koppar/glas, elektrifierad, 1900-talets första hälft.

Märkt "M 33405".
Höjd 27, diameter 24 cm.

Omgjord, avslag på glas, bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt "M 33405".
Höjd 27, diameter 24 cm.

Antal besök: 593