KANNA, keramik, Italio Casini, 1950/60-tal.

50280. KANNA, keramik, Italio Casini, 1950/60-tal.

Lavaglasyr, höjd ca 35 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lavaglasyr, höjd ca 35 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 610