SEKRETÄR, Carpanelli, Italien.

502732. SEKRETÄR, Carpanelli, Italien.

Körsbärsträ, iläggningar med pärlemo, myrten, rosenträ, längd ca. 110, bredd 57, höjd 116 cm.

Bruksslitage. Lövintarsia med smärre krackelyr. Nederkant med mindre fanersakdor.. En bit pärlemo borta på en knopp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 625