VÄGGKLOCKA,gustaviansk stil,signerad Stockholm,1900-tal.

502709. VÄGGKLOCKA,gustaviansk stil,signerad Stockholm,1900-tal.

Höjd 92cm.
Pendel samt nyckel medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92cm.
Pendel samt nyckel medföljer.

Antal besök: 849