BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

502579. BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med valnöt och valnötsrot. Fyra lådor. Längd 91. Bredd 50. Höjd 99 cm.

Hårt slitage. Repor och märken. Fyra draghandtag saknas. Två lösa nyckelskyltar. Torrsprickor. Fanerskador. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 316