PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina,1900-talets första hälft.

502564. PENSELVASER, 2 st, porslin, Kina,1900-talets första hälft.

Polykrom dekor av figurscener. Höjd 29 cm.

Smärre tillverkningsdefekter. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 255