BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

502507. BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 78, djup 48, höjd 85 cm.

Slitage, repor och märken, skador, lösa listdel medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 540