STOLAR, 6 st, Mackintosh stil, design Sven Larsson 1900-talets senare del.

502487. STOLAR, 6 st, Mackintosh stil, design Sven Larsson 1900-talets senare del.

6 st Stolar furu.

1 st Stol skada sits framkant, se bild !
Bruksslitage, repor, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st Stolar furu.

Antal besök: 1 549