Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, "Bumlingen" Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.
50235. GOLVLAMPA, "Bumlingen" Ateljé Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Mässing. Höjd 140 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mässing. Höjd 140 cm.
Brukslitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 406