KALK, trä, Sverige 1800-tal.

KALK, trä, Sverige 1800-tal.
502345. KALK, trä, Sverige 1800-tal.

Kalk i trä med målad dekor
Höjd 15 cm.

Åldersrelaterat slitage och större torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kalk i trä med målad dekor
Höjd 15 cm.

Antal besök: 1 066