SVEN XET ERIXSSON. Litografi. Signerad och numrerad 224/750.

502337. SVEN XET ERIXSSON. Litografi. Signerad och numrerad 224/750.

Bildmått ca. 39 x47 cm.

Ej examinerad ur ram. Beläggning på glasets insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca. 39 x47 cm.

Antal besök: 545