FAT, nysilver, Swedish Grace, 1900-talets första hälft.

502332. FAT, nysilver, Swedish Grace, 1900-talets första hälft.

Längd 38.5 cm. Höjd 4 cm.

Försilvring med slitage. Cruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38.5 cm. Höjd 4 cm.

Antal besök: 644