VAS, glas, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, Unique, sign.

502305. VAS, glas, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, Unique, sign.

Grön glasmassa med slipad dekor. Höjd 30 cm.

Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor.

Antal besök: 696