Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ELLA WANNER. Stilleben, olja på pannå, signerad.
502257. ELLA WANNER. Stilleben, olja på pannå, signerad.
29 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 35 cm.
Göteborgs Auktionsverk
601