BORD, rokoko, 1700-tal.

BORD, rokoko, 1700-tal.
502209. BORD, rokoko, 1700-tal.

Längd 102 cm. Bredd 72 cm. Höjd 73.5 cm.
Svängda ben med skuren dekor.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Smärre skador, skiva med sprickbildning. Renoverat, kompletterat, skiva senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängda ben med skuren dekor.

Antal besök: 889