Tryckt och målad dekor.
Kanna, höjd 17 cm.
10 glöggglas, höjd ca 6 cm.
Bruksslitage.
Nagg på ett glas.
Tryckt och målad dekor.
Kanna, höjd 17 cm.
10 glöggglas, höjd ca 6 cm.
Bruksslitage.
Nagg på ett glas.