GOLVLAMPA, delvis koppar, 1900-tal.

502179. GOLVLAMPA, delvis koppar, 1900-tal.

Höjd ca 133 cm.

Slitage, bucklor, färgbortfall. Inre papper bucklat, skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 133 cm.

Antal besök: 310