MATSALSSKÅP med vitrin, 1900-tal.

50216. MATSALSSKÅP med vitrin, 1900-tal.

Vitrin med glashyllor. Nycklar finns. Skåpet är delbart i två delar.
Längd 183, bredd 39, höjd ca 200 cm.

Slitage, stötmärken, repor. Enstaka avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 125