TAKLYKTA, grönpatinerad metall och glas, 1900-talets mitt.

502071. TAKLYKTA, grönpatinerad metall och glas, 1900-talets mitt.

En ljuspunkt.
Höjd 36 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

En ljuspunkt.
Höjd 36 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 293