VÄGGUR, Junghans, tidigt 1900-tal.

502023. VÄGGUR, Junghans, tidigt 1900-tal.

Höjd 100 cm.
Bredd 38 cm.

Bruksslitage. Understa dekoren lös.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm.
Bredd 38 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 454