Blå scotchgrain med skinndetaljer. Märkt Mulberry Made in England. Numrerad mässingsplakett 513423. Längd ca. 19 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage. Skinn med patinering. Invändigt foder med fläckar/slitage.