ARMBANDSUR, Tärnan Shockproof, dykarklocka, 1900-talets andra hälft.

501956. ARMBANDSUR, Tärnan Shockproof, dykarklocka, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 37 mm utan kronan.

Slitage. Går igång men inte fult testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 952