THURE WALLNER. Olja på pannå.

501891. THURE WALLNER. Olja på pannå.

Höstlandskap med tjäder, signerad Th. Wallner. 24 x 30,5 cm.

Obetydligt slitage.

Thure Wallner (1888–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Thure Wallner (1888–1965)

Antal besök: 819