BEPPE WOLGERS. "Lek på Ängen", olja på duk, signerad.

501874. BEPPE WOLGERS. "Lek på Ängen", olja på duk, signerad.

Mått 16 x 24 cm.
Inköpt 28/4 -86.
Prislista från utställning medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 16 x 24 cm.
Inköpt 28/4 -86.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 680