Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Glas
Övrigt
GLASÄGG, signerad, Ulrica Hydman-Vallien.
501801. GLASÄGG, signerad, Ulrica Hydman-Vallien.
Höjd 13 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
454