ENDRE NEMES. Färglitografi, "kapplöpningen och återuppståndelsen", signerad, numrerad 4/7 och daterad 1968.

501759. ENDRE NEMES. Färglitografi, "kapplöpningen och återuppståndelsen", signerad, numrerad 4/7 och daterad 1968.

Bildmått 64,5 x 49 cm.

Missfärgning (foxing), reva utanför bildyta.

Endre Nemes (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 64,5 x 49 cm.

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besök: 556