MATTA, Röllakan, osignerad, 245 x 178 cm.

501749. MATTA, Röllakan, osignerad, 245 x 178 cm.

Randiga fält med bl.a. meanderbård samt kvadratkors i jordfärger, främst gulockra, mörkrosa och brunt.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 586