ALBIN AMELIN. Vid Göteborgs hamn. Färglitografi, signerad och numrerad 137/310.

501743. ALBIN AMELIN. Vid Göteborgs hamn. Färglitografi, signerad och numrerad 137/310.

53 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 425