GITT GRÄNNSJÖ-CARLSSON. Matta röllakan, monogramsignerad GG, 245 x 175 cm.

501735. GITT GRÄNNSJÖ-CARLSSON. Matta röllakan, monogramsignerad GG, 245 x 175 cm.

Mönster i gröna toner med benvita och rosa inslag.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 639