SALONGSSOFFA, mahogny, empire.

501714. SALONGSSOFFA, mahogny, empire.

Längd 215 cm.

Skadade dekorelement, fanerskador samt smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 215 cm.

Antal besök: 360