BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets mitt.

50171. BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets mitt.

3-lådig med intarsia och bronser.Rödbrun stenskiva. Längd 96,bredd 50, höjd 80 cm.

Bruksslitage.Ingen nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.Ingen nyckel.

Antal besök: 984