Gierow, "Barockfisk", signerad samt numrerad 204/225, daterad -88, bildyta 51 x 75 cm.
Gierow, numrerad 58/265, daterad -79, 36 x 50 cm.
Okänd konstnär, signerad, numrerad 204/250, 42 x 29 cm.
Ej examinerade ur glas.