PARTI GRAFIK, 3 st Göran Gierow samt oidentifierad konstnär.

501695. PARTI GRAFIK, 3 st Göran Gierow samt oidentifierad konstnär.

Gierow, "Barockfisk", signerad samt numrerad 204/225, daterad -88, bildyta 51 x 75 cm.

Gierow, numrerad 58/265, daterad -79, 36 x 50 cm.

Okänd konstnär, signerad, numrerad 204/250, 42 x 29 cm.

Ej examinerade ur glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur glas.

Antal besök: 513