SMYCKEN, 8 delar, silver, 1900-tal.

501665. SMYCKEN, 8 delar, silver, 1900-tal.

Bland annat stel halsring (saknar stämplar), örhängen samt ring.

Slitage, snurrebuss saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, snurrebuss saknas.

Antal besök: 405