Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Södermanlands Auktionsverk
Konst
Måleri
TURE SJÖLANDER. färglitografi, Nakensilluetter, signerad, daterad -66 och numrerad 210/250.
501641. TURE SJÖLANDER. färglitografi, Nakensilluetter, signerad, daterad -66 och numrerad 210/250.
ca 63 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 63 x 48 cm.
Södermanlands Auktionsverk
2 735