SPELBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

501605. SPELBORD, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Pärlbård
Längd 89, bredd 42, höjd 80 cm
Bredd i utfällt läge 83,5, höjd i utfällt läge 79 cm.

Smärre slitage, märken, repor samt smärre sprickor. Mindre färgstänk på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pärlbård

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 356