LEO REIS. Ladugård med ko, olja på duk, signerad och numrerad -45.

501592. LEO REIS. Ladugård med ko, olja på duk, signerad och numrerad -45.

Ca 70 x 56 cm.

Leo Reis (1926–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 70 x 56 cm.

Leo Reis (1926–2001)

Antal besök: 414