EINAR ROEPSTORFF KRAGH. Stadsmotiv, olja på duk, signerad Paris -47.

501584. EINAR ROEPSTORFF KRAGH. Stadsmotiv, olja på duk, signerad Paris -47.

Ca 85 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 85 x 67 cm.

Antal besök: 746