SOFFA, 3-sits,1960-tal.

501564. SOFFA, 3-sits,1960-tal.

Svart konstläder, benställning i teak, stoppad rygg med djuphäftning samt lösa plymåer, längd 181, bredd 80, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Viss missfärgning på konstlädret bakom och under plymåerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 543