KARAFF, glas, 1900-talets första del.

501457. KARAFF, glas, 1900-talets första del.

Höjd 28 cm. Troligtvis senare propp.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 298