HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. Tavlor, 2 stycken, signerade Beck & Jung, daterade 1987 och 1989.

501415. HOLGER BÄCKSTRÖM OCH BO LJUNGBERG. Tavlor, 2 stycken, signerade Beck & Jung, daterade 1987 och 1989.

Datakonst, "Futura II", provtryck, 12 x 12 cm (bildstorlek)
Datakonst, "Eagle-basket I", 36/225, 24,5 x 34,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 602