BESTICK OCH TRÄFACK, allmoge, 1800/1900-tal.

501410. BESTICK OCH TRÄFACK, allmoge, 1800/1900-tal.

Endast matknivar. Lådans längd 26 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 288