Rak, slät silverring besatt med slipade diamanter i varierande storlekar och färgspektra från fancy brown till gul och vit.
Diamanterna väger totalt 5,00 ct P1 samt fancy P1, inneslutningar som vid 10x förstoring kan urskiljas (påverkar ej ljusåtergivningen).
Stämplad 925
Vikt 35,33 g
Storlek 18/58.
Små bruksrepor.
Stämplad 925
Vikt 35,33 g
Storlek 18/58.
Små bruksrepor.