STEREOMÖBEL/RADIOGRAMMOFON, teak, "Bahama-stereo", Lorenz, 1900-talets mitt.

501318. STEREOMÖBEL/RADIOGRAMMOFON, teak, "Bahama-stereo", Lorenz, 1900-talets mitt.

Radiogrammofon med radio och skivspelare del bakom vikbar lucka och högtalare på vardera sidan. Längd 130, bredd 38, höjd 80 cm.

Bruksslitage. Ett högtalartyg med mindre skada. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 372