BARGLOB, 1900-talets andra hälft.

501309. BARGLOB, 1900-talets andra hälft.

Stomme i betsat trä, glob med uppfällbart lock, barinredning, hjultrissor. Längd 90, bredd 60, höjd ca 100 cm.

Smärre slitage. Repor, fläckar och rispor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561