SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
501295. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Slaglåsgevär, helstockat, 1800-tal
Längd 120,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 791