NYSILVER, KOPPAR och MÄSSING, 1800-1900-tal.

50129. NYSILVER, KOPPAR och MÄSSING, 1800-1900-tal.

Titusstake, bestick, hink mm.

Slitage, bucklor, ljusstakar saknar skruvar samt en med utbytt skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Titusstake, bestick, hink mm.

Antal besök: 938