SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
501268. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Slaglåsgevär med märkning på låsblecket 'IFB' och vidare märkt N 61, stocken troligen avkortad
Längd ca 123 cm.

Slitage, sprickor och reparation, laddstock defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 123 cm.

Antal besök: 657