MATTA, rölakan, Karin Jönson, signerad JK. Ca 243 x 172 cm.

501266. MATTA, rölakan, Karin Jönson, signerad JK. Ca 243 x 172 cm.

Grön spegel med polykrom medaljong. Dovt grön huvudbård.

Smärre bruksslitage. Några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 563