KARMSTOL, teak, 1900-tal.

KARMSTOL, teak, 1900-tal.
501220. KARMSTOL, teak, 1900-tal.

Höjd 76 cm, bredd 72 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm, bredd 72 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 373