JARDINIERE, jugend, RÖRSTRAND, 1800-tal.

501166. JARDINIERE, jugend, RÖRSTRAND, 1800-tal.

Höjd 11 cm.
Längd 24 cm.

Krackelyrer, 2 smärre ytliga sprickor på överkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.
Längd 24 cm.

Antal besök: 1 447